Sınava Rezervasyon Yap YKS 2022 Yeni Nesil TYT Deneme Sınavı 1
Yeni

SIRADAKİ SINAV(LAR)

Şuanda Yapılan veya Birkaç Saat içinde Yapılacak Sınav(lar)
Yeni
ÖNEMLİ: Rezervasyon yaptığınız sınav buradaysa sınavınıza az kalmış demektir. Sınavınıza ulaşmak için rezervasyon yaptığınız sınava tıklamanız yeterlidir. Sınavdan en az 5 dk önce sınav ekranında olmanızı tavsiye ediyoruz.
2022 Türkiye Geneli TYT Denemesi 1

Örnek Testler

Vatandaşlık Bilgisi ve Türkiye'ye Yönelik Tehditler

Tarih - Vatandaşlık Bilgisi ve Türkiye'ye Yönelik Tehditler

Permütasyon - Kombinasyon

Matematik - Permütasyon - Kombinasyon

Bilgi Felsefesi I

Felsefe - Bilgi Felsefesi I

Diğer Örnek Testlerimiz

Fikri KARAGİN

Matematik Öğretmeni

Matematik Öğretmeni
1976 Ocak ayında Ayaş Çanıllı...

Devamını oku

Ali CERRAH

Kimya Öğretmeni

1993 ODTÜ Kimya Öğretmenliğinden mezun olduğum
T...

Devamını oku

Fatih DEDİLOĞLU

Türk Dili ve Edebiyatı

1991 yılında Kastamonu’da doğdum. İlk, orta ve l...

Devamını oku

Nuri GEZEN

Tarih Öğretmeni

NURİ GEZEN/TARİH ÖĞRETMENİ EĞİTİM DANIŞMANI-ÖĞRENC...

Devamını oku

Kullanıcı Yorumları

Filiz

Anonim

Eda

Eksik olduğum konuları tamamlamada Matematik Online Sorubankası çok işime yaradı.

İsmail

Sınava çok az vakit kala Tüm Dersler Sorubankası’ndan faydalandım. Cep telefonundan soru çözebilmek en büyük avantajım oldu.

Arda

Canlıdershane’nin hazırladığı hemen hemen bütün deneme sınavlarına katıldım. Türkiye geneli sıralamamı görmek benim açımdan eğlenceli ve faydalı oluyor.

Elif

Yeni nesil sorularla hazırlanan deneme sınavları oldukça zorlayıcı ve öğreticiydi.

Ece

10. Sınıf Paketi, okuldaki derslerime fazlasıyla yardımcı oldu ve notlarım yükseldi.

Ahmet

Canlıdershane.net sayesinde korona salgını süresince konsantrasyonumu taze tuttum, online dersleri herkese tavsiye ediyorum.

Simge

SMMM Staja Başlatma Sınavı’na Canlidershane.net ile hazırlanıyorum, Onur Hoca’nın ders işleyiş tarzını çok başarılı buluyorum.

Görkem

Kimya Sorubankası’ndaki eğitim simülasyonları sayesinde konular benim için çok daha anlaşılır hale geldi.

Hande

Dikkat dağınıklığı problemi olan birisi olmama ve Dersleri bilgisayardan izliyor olmama rağmen bu kadar veirm alabileceğimi düşünmüyordum, dersler özel ders gibi işleniyor, sınıf ortamı olmadığı için öğretmenle benim arama kimse giremiyor ve dikkat dağınıklığı problemim ortadan kalkıyor, çok teşekkürler çok memnunum

Bora

Okuldan eve giderken otobüste telefonumdan rahatlıkla test çözebiliyorum. Bu gerçekten çokg güzel. Yolda geçirdiğim zaman artık kayıp değil

SIKÇA SORULAN SORULAR

Veli sistemi öğrencinizin gözüyle sistemi gördüğünüz sistemdir. Bize öğrencinizin bilgileri ile velisi olduğunu gösterir kimlik ekran görüntünüz ve ebeveyni olduğunuz üyemizin kimlik bilgilerini iletm... ... » Devamı »
Merhaba,Şifrenizi   https://www.canlidershane.net/products/lost-password.php    adresinden tekrar alabilirsiniz. Sistem size hem mail hem de sms olarak yeni şifre belirleme talimatların... ... » Devamı »
Merhaba,Ders kayıtları çalışma odasındadır.  https://www.canlidershane.net/student/index.php    adresine girdikten sonra sol klasörlerde "Online Gruplar" klasörü altından ilgili alandan izleyebilirsin... ... » Devamı »
Evet. Sisteme girerken yani canlı ders linkine tıkladığınızda sistem sizi derse yönlendirecektir. Sizi en başta kurmanız gereken bir uygulamaya yönlendirecek ve bu şekilde canlı dersi izleyebileceksin... ... » Devamı »
Mobil cihazlardan videoları izlemek için ek uygulama gerekmektedir. Mobil cihazların Store'larından (Google Store, Apple Store vs.) "Flash Browser" araması yaptığınızda bir dizi uygulama gelecektir. B... ... » Devamı »
Kargolar genelde ödemeyi takip eden gün saat 17.00 de tarafımızdan çıkarılır. ... » Devamı »
Ödeme işlemi iki şekilde yapılabilir:Kredi Kartı: Bu seçenek ile ödemenizi anında yapabilir ve anlaşmalı bankalarla taksitlendirebilirsiniz. Kredi kartıyla yaptığınız işlemlerde kargolu ürünler hariç ... ... » Devamı »
Kontör, canlidershane.net içerisindeki değişim aracı birimidir. Bir nevi sisteme yüklediğiniz kredidir ve kontör talep eden yerlerde kullanabilirsiniz. Genelde kontör talep eden yerler derslerdir. Can... ... » Devamı »
Video derslerde internet bağlantı hızı problemi yaşamazsınız. Teknik altyapımız sizin sorun yaşamayacağınız biçimde desteklenmektedir. ... » Devamı »
Canlidershane.net Anasayfa’ya girip sayfayı biraz aşağı çektiğinizde karşınıza Bugünkü Ders(ler) bölümü çıkacaktır. İlgili derse tıkladığınızda sistem sizi https://canlidershane.adobeconnect.com bağla... ... » Devamı »
Kaldırma: Bilgisayarınızın Ayarlar > Program Ekle veya Kaldır bölümünden ADD-IN’i kaldırabilirsiniz.     Kurma: Arama motoruna “adobe add in kur” yazarak ilgili alana tıkladığınızda ise karşınıza A... ... » Devamı »
Ders linklerine ulaşmanın birçok yolu vardır. canlidershane.net Anasayfa sizi bu konuda yönlendiren araçlardan biridir. İkinci olarak, çalışma odasındaki ders takvimine tıkladığınızda o gün gerçekleşe... ... » Devamı »
Öğretmenlerimizin ve sizin ihtiyaç duyduğunuz durumlarda ek dersler paket içeriği ile sizlere sunulmaktadır. Böylece size sunduğumuz paketlerde sınav stresi yaşamadan hazırlığınızı yapabilirsiniz. ... » Devamı »
Online dersler Adobe Connect yazılımı sayesinde ister bilgisayarınız, ister tabletiniz, isterseniz de telefonuzdan erişebileceğiniz bir biçimde sağlanmaktadır. Bu esnada öğretmeninizi görebilir, duyab... ... » Devamı »

CANLIDERSHANE.NET

Başarıya ulaşmanın en kısa yolu! Bizimle eğitim hep yanıbaşınızda!

Yukarı Çık